fot. sxc.hu

Przez zabawę do sukcesu w biznesie. Rusza cykl nowatorskich szkoleń z wykorzystaniem biznesowej gry planszowej „Decyzja”. Właściciele firm z branży kreatywnej i ich pracownicy wcielą się w role szefów małego studia filmowego.

fot. sxc.hu

Szkolenie organizuje Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (ARP S.A.) w ramach projektu „Sieć Kreatywnego Biznesu”. Właściciele firm będą podejmować ważne decyzje w skali przedsiębiorstwa związane z zarządzaniem nowoczesną firmą.

Na czym polega gra biznesowa? Studio filmowe realizuje różne projekty związane z transmisją wydarzeń sportowych i kulturalnych, a także obsługuje agencje reklamowe i interaktywne w naszym regionie. Uczestnicy gry będą podejmować decyzje strategiczne dotyczące m.in. cen, oferty produktów, czy inwestycji, a także operacyjne w zakresie działów HR, logistyki i finansów.

– Proponujemy nową formę szkolenia, zamiast standardowych metod przekazywania wiedzy, stawiamy na praktykę. Udział w grze pomoże zrozumieć specyfikę zarządzania firmą z branży kreatywnej i nauczyć podejmowania korzystnych decyzji biznesowych – mówi Emilia Drozd-Kochanowicz, kierownik Sekcji Projektowej Działu Rozwoju Przedsiębiorczości w ARP S.A.

Cały czas można zgłaszać się na szkolenie, które odbędzie się w następujących terminach: w Gdańsku – 13 lipca i 7 września, oraz w Toruniu – 5 października. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.kreatywni.arp.gda.pl

Nowatorskie szkolenie z grą biznesową to nie jedyna propozycja, którą ARP S.A. oferuje w ramach „Sieci Kreatywnego Biznesu”. Aktualnie, świadczymy również usługę „Audyt Potrzeb Rozwojowych”. Pomaga ona określić potencjalne kierunki rozwoju firmy, m.in. w zakresie pozycji konkurencyjnej, wskazania kluczowych czynników sukcesu, czy analizy kompleksowości oferty produktowej i usługowej. Z nowej usługi można korzystać nieodpłatnie, do października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.