fot. I Zlot Motocykli - Kosakowo 2011/www.facebook.pl/Pirates mc

W dniach 15-17 czerwca 2012 r. w Pierwoszynie odbywać się będzie II Zlot Motocykli – Kosakowo 2012, którego organizatorem jest Klub motocyklowy Pirates MC.

fot. I Zlot Motocykli - Kosakowo 2011/www.facebook.pl/Pirates mc

Po raz drugi klub Pirates MC organizuje zlot motocykli. Podobnie jak w zeszłym roku teren zlotu będzie podzielony na 3 części. Jedna część będzie dostępna tylko dla motocyklistów, czyli pole namiotowe, kolejna część to teren do „czochrania” motocyklem oraz trzecia, teren przy scenie – do zabawy, biesiadowania. Na zlot organizatorzy zapraszają wszystkich. Przy cenie bawić może się każdy, nie tylko właściciele motocykli. Atrakcji nie zabraknie, w programie między innymi koncerty rockowe.

W piątek zagrają Cotton Wings, Procezz, Maczku Paczke, Lipa z Miodem, Masturbated Fuckear, natomiast w sobotę: Mescal, Martwa Natura, Psychollwood, Headshot, Killoff). W programie ponadto testowanie motocykli BMW, zabawy dla najmłodszych i konkursy dla motocyklistów: wolna jazda, najgłośniejszy motocykl, picie mleka na czas itd.. W sobotę o godzinie 13.00 odbędzie się parada motocykli głównymi ulicami gminy Kosakowo.

fot. www.kosakowo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.