fot. www.facebook.pl/Fan Zone Gdansk

We wtorek podczas meczu Polska – Rosja gdańska strefa kibica pękała w szwach. Tak dużo osób w jednym czasie jeszcze tam nie było. W trakcie meczu przebywało 30 tys. kibiców.

fot. www.facebook.pl/Fan Zone Gdansk

We wtorek gdańska strefa kibica wypełniła się po brzegi. Fani piłki nożnej z niecierpliwością czekali na mecz Polska – Rosja. Wszyscy z zebranych mieli przynajmniej jeden atrybut kibica biało czerwonych. Ubranych w koszulki, czapki czy choćby szalik w drugiej części meczu było już 30 tysięcy osób, nie było osoby, która nie wierzyła by w wygraną Polaków. Transmisję rozgrywanego w Warszawie meczu Polska-Rosja można oglądać w strefie na Placu Zebrań Ludowych na dodatkowym dużym ekranie. Do 103-metrowego telebimu dołączył drugi – prawie 30-metrowy.

– Zdecydowaliśmy się na kolejny duży ekran, bo okazało się, iż z części strefy słabo widoczny jest nasz największy ekran – poinformował rzecznik prasowy gdańskiej strefy Piotr Piotrowski. Dodał, że zamontowany we wtorek dodatkowy telebim będzie mógł służyć ok. 8 tys. kibiców. Jak powiedział Piotrowski, od czasu otwarcia strefy 7 czerwca, do 11 czerwca przewinęły się już przez nią 92 tys. osób

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.