UM Redy

W tym roku miasto Reda obchodzi swoje 45-lecie. Z tej okazji mieszkańcy będą mogli świętować przez trzy dni. Piątek, sobota i niedziela wypełniona jest atrakcjami i wydarzeniami przewidzianymi dla każdego.

UM Redy

Od 15 do 17 czerwca Reda obchodzić będzie swoje 45-lecie. W piątek odbędzie się Uroczysta Sesja Rady Miejskiej połączona z wystawą 45 lat Redy w fotografii. W ten sam dzień rozegrane zostaną turnieje m.in. w piłkę nożną oraz premiera dramatu surrealistycznego „Zabić gołębia okruchem”. W sobotę dużo będzie się działo w Rodzinnym Parku Miejskim i MOKSiR m.in. warsztaty fotograficzne, pokaz gołębi, wystawa i konferencja Folkjo! oraz koncerty.

Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof K.A.S.A Kasowski, zagrają również KACEZET & DREADSQUAD. Na miłośników bardziej wyrafinowanej muzyki, również w sobotę w kościele NMP wystąpi Filharmonia Kameralna Sopot. Niedziela 17 czerwca głównie na sportowo. Wszystkie imprezy odbędą się na MOKSiR-rze. Przez cały dzień rozgrywki sportowe, pokazy strażackie oraz poczęstunek – zupa burmistrza, a na zakończenie dnia gala kickboxingu.

UM Redy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.