www.antykwariatfotograficzny.pl

Weź udział w projekcie „Moje Wejherowo. Portret miasta”. Akcja ma na celu ukazać portret wewnętrzny miasta, który pozwoli pokazać jak żyją Wejherowianie, czym się zajmują, jakie mają pasje czy zainteresowania.

www.antykwariatfotograficzny.pl

Projekt „Moje Wejherowo. Portret Miasta” realizowany jest przez Fundację Fotografii Analogowej i Klasycznych Technik Fotograficznych „Antykwariat Fotograficzny” i współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Wejherowa. – Poszukujemy ciekawych i interesujących osób w różnym wieku zamieszkujących w Wejherowie lub z nim związanych, mieszkańców rdzennych i napływowych, przedstawicieli różnych grup społecznych i zawodów, osób związanych w przeszłości i współcześnie z miastem oraz osób przyczyniających się do rozwoju miasta a także wszystkich innych zainteresowanych. – informują organizatorzy projektu, Fundacja Fotografii Analogowej i Klasycznych Technik Fotograficznych.

Wybrane osoby zostaną sfotografowane klasyczną techniką fotograficzną (analogową) na negatywnie czarno-białym przy wykorzystaniu wielkoformatowego, drewnianego aparatu oraz zostaną zaproszone do opowiedzenia między innymi tego kim są, czym się zajmują, jak długo mieszkają w Wejherowie, co najbardziej lubią w swoim mieście itp. Wykonane fotografie mieszkańców miasta wraz z przeprowadzonymi wywiadami staną się częścią wystawy fotograficznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.