mat. prasowe

W najbliższą sobotę 19 maja w Rumi odbywać się będą dwie rekreacyjne imprezy na które zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Rumia przyłącza się do ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. Na mapie imprez w bieżącym roku odnotowanych zostało już 715 zgłoszeń z całego kraju, to o 100 więcej niż w zeszłym roku. Jest to wielkie biegowe święto organizowane w Polsce po raz ósmy. Akcja popularyzuje bieganie, jako formę rekreacji i aktywnego wypoczynku dla całych rodzin. W Rumi impreza odbywać się będzie na stadionie miejskim. Impreza potrwa od 9.00 do 11.00.

mat. prasowe

Po biegach wszyscy chętni będą mogli przenieść się do skyteparku przy ul. Gdańskiej w Rumi – Janowie, gdzie o godzinie 11.00 rozpoczną się zawody deskorolkowe – Skaterock Contest. W ramach zawodów zostaną rozegrane 3 konkurencje – standardowe jednoosobowe przejazdy, best trick oraz gra w SKATE. Po zawodach zagrają Wściekłe Psy i Babiaki. Jak wynika z danych organizatorów prawie 300 osób zgłosiło już swoją chęć wzięcia udziału w imprezie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.