fot. "Baby są jakieś inne"/mat. prasowe

Wejherowskie Centrum Kultury zaprasza na pokazy replik filmów konkursowych 37. Gdynia Film Festival. Seanse potrwają do soboty 12 maja, przedstawione zostaną 4 z 13 filmów startujących w Konkursie Głównym tegorocznego festiwalu.

fot. "Baby są jakieś inne"/mat. prasowe

Od kilku już lat Wejherowskie Centrum Kultury włącza się w Gdynia Film Festival (dawniej Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) organizując pokazy replik filmów konkursowych. Również i w tym roku WCK zaprasza wszystkich, którzy interesują się kinem. Seanse odbywają się w auli Gimnazjum nr 1 w Wejherowie. Dzisiaj (09.05) o godzinie 19.00 odbędzie się pokaz kolejnego filmu – „Baby są jakieś inne” w reż. Marka Koterskiego. Bilety w cenie 10 zł (ulgowe) i 12 zł (normalne)

„Baby są jakieś inne” to niepoprawna komicznie i politycznie ilustracja powiedzenia Stephena Kinga: „Kobiety… nie można żyć bez nich, nie można żyć z nimi”. Marek Koterski, twórca „Dnia świra”, bawi się damsko-męskimi stereotypami. Dwóch prawdziwych facetów, których połączyła ekscytująca nocna wyprawa, stawia czoło zmasowanemu atakowi perfidnych przedstawicielek płci przeciwnej i rozprawia się ze wszystkimi okowami męskiej swobody w sfeminizowanym świecie.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.