www.gotisgniewino.pl

Urząd Gminy w Gniewinie będzie rozdawać wejściówki na treningi Hiszpańskiej drużyny według ustalonych zasad. Aby móc obejrzeć Publiczną Sesję Treningową Reprezentacji Hiszpanii należy wypełnić formularz.

www.gotisgniewino.pl

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem otwartymi treningami Hiszpanii, Urząd Gminy Gniewino opracował zasady ubiegania się o wejściówki. Każdy kto chce obejrzeć jak trenują Hiszpanie musi najpierw wysłać swoje zgłoszenie. Jedna osoba może ubiegać się o maksymalnie dwie wejściówki. – W przypadku gdy ilość zgłoszeń przewyższy ilość posiadanych przez nas wejściówek, zostanie przeprowadzane losowanie, którego dokona powołana komisja. Osoby, które zostały wylosowane zostaną powiadomione mailowo lub telefonicznie. – informują urzędnicy UG Gniewino.

O terminie i miejscu odbioru wejściówek informacja podana zostanie na przełomie maja i czerwca na stronie internetowej www.gniewino.pl. Otwartych treningów będzie aż 8. Hiszpanie trenować będą z rana i pod wieczór. Pierwszy już 06.06.2012 o godz. 10.30. Zgłoszenie należy wysłać na adres e-mailem ticket@gniewino.pl, lub zgłosić się osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Gniewino ul. Pomorska 20/4, w godzinach pracy urzędu i na formularzu zgłoszeniowym udostępnionym na stronie internetowej UG Gniewino, do 21 maja 2012 r. złożyć swoją aplikację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.