fot. archiwalna www.gdynia.pl

Lotne Miejskie Punkty Informacji Turystycznej w Gdyni działają od 2004 roku. Również i w tym roku od 1 maja do końca września w centrum miasta spotkać będzie można dwuosobowe patrole udzielające informacji na temat atrakcji turystycznych oraz będą przekazywać materiały promocyjne.

fot. archiwalna www.gdynia.pl

Lotne Miejskie Punkty Informacji Turystycznej to dwuosobowe patrole udzielające kompleksowej informacji turystycznej na temat Gdyni i regionu, wyposażone w bezpłatne materiały informacyjno-promocyjne. Patrole spotkać będzie można w centrum miasta – ul. Świętojańska, Skwer Kościuszki, al. Jana Pawła II, Bulwar Nadmorski. Obsługiwać będą też pasażerów wysiadających ze statków pasażerskich przypływających do Gdyni. Projekt Lotnych Miejskich Punktów Informacji Turystycznej został doceniony przez Międzynarodowe Targi Gdańskie. To za ich działalność Gdynia otrzymała wyróżnienie w kategorii „Najlepsza promocja turystyczna Pomorza 2004”.

Ponadto od 1 maja uruchomione zostaną dodatkowe punkty informacji turystycznej, a całoroczna Miejska Informacja będzie pracować dłużej. Do 30 września Miejska Informacja przy ul. 10 Lutego 24 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00,  a w soboty, niedziele i święta w godz. 9.00-16.00. Bałtycki Punkt Informacji Turystycznej, znajdujący się przy al. Jana Pawła II (za Akwarium Gdyńskim), czynny będzie do 30 września od poniedziałku do piątku w  godz. 9.00-18.00, w soboty w godz. 10.00-17.00, a niedziela i święta w godz. 10.00-16.00. W punktach można otrzymać bezpłatne materiały promocyjne dotyczące Gdyni i okolic oraz zakupić mapy, przewodniki, flagi oraz różnego rodzaju gdyńskie pamiątki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.