www.fanpop.com

Mistrzostwa pozwolą kibicom piłki nożnej poznać swych idoli i zobaczyć na żywo grę na wysokim poziomie. Wszystkie drużyny piłkarskie będą trenować w pobliżu ośrodków pobytowych, gdzie przynajmniej jeden trening będzie otwarty dla publiczności.

www.fanpop.com

Otwarte i do tego darmowe treningi (minimum jeden) piłkarzy dla kibiców kazała zorganizować UEFA. Mają one być prezentem dla mieszkańców miejscowości, w której dana drużyna będzie stacjonować. Na Pomorzu trenować będą trzy drużyny: Hiszpanie (Gniewino), Irlandczycy (Sopot) i Niemcy (Gdańsk). Hiszpańska drużyna, która mieszkać i trenować będzie w Gniewinie otwartych treningów będzie miała aż 8. – Na każdy trening będzie mogło wejść 950 osób. Bilety będziemy chcieli rozdzielić między mieszkańców oraz osoby zaangażowane w przygotowanie turnieju w regionie – wyjaśnia Wojciech Biernat, prezes Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Gniewinie. Pierwsze dwa spotkania z kibicami 6 i 8 czerwca.

Na stadionie Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej trenować będą mieszkający w Sopocie Irlandczycy. Stadion pomieści 15 tys. osób. Podczas półtora godzinnego otwartego treningu, który odbędzie się 5 czerwca o godz. 17:00 będzie można wygrać cenne nagrody. Ponadto – zaraz po nim będzie możliwość spotkania się z piłkarzami i zdobycia autografu – wyjaśnia Marek Łucyk, dyrektor GOSiR. Na mieszkańców Gdańska czekać będzie 10 tys. wejść na trening reprezentacji Niemiec. Stadion przy ulicy Traugguta w Gdańsku z kolei otwarty zostanie dla kibiców 4 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.