www.sxc.hu

Już dzisiaj rozpoczynają się XVI Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych, potrwają do 22.04. Mecze zostaną rozegrane w Redzie na halach Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół nr 2 i Zespołu Szkół Ponadgimazjalnych.

www.sxc.hu

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Redzie, pod patronatem Marszałka Sejmu RP Ewy Kopacz, Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struk oraz Wojewody Pomorskiego Ryszarda Stachurskiego organizuje szesnaste już Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych. W turnieju przewidziany jest udział około 40 drużyn, które rywalizować będą w 2 kategoriach: OPEN i 45+. Swoją obecność w XVI edycji potwierdzili Mistrzowie i V-C Mistrzowie z roku 2011 – St.Pow. Starogard Gdański, UM Bielsk Podlaski,St.Pow. Białogard (45+), UG Choczewo (45+).

W pierwsze dwa dni rozgrywane będą mecze eliminacyjne, trzeciego dnia w sobotę rozegrany zostanie finał. Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary i medale. Również podczas imprezy przyznane zostaną nagrody dodatkowe, o których decydują sami uczestnicy mistrzostw, dla najlepszej siatkarki i siatkarza, miss i mistera mistrzostw, nagroda „Fair Play”, wyróżnienie dla najmłodszego i najstarszego zawodnika, najsympatyczniejszy zespół, wyróżnienie za promocję swojego miasta i mistrzostw, oraz najlepiej dopingująca drużyna.

 Program mistrzostw

19 kwietnia (czwartek)

12:30 losowanie grup eliminacyjnych

13:30-16:10 pierwsze mecze eliminacyjne w grupach

16:30 uroczyste otwarcie mistrzostw

17:00-20:00 mecze eliminacyjne w grupach

20 kwietnia (piątek)

10:00-19:00 mecze eliminacyjne w grupach

21 kwietnia (sobota)

10:00-13:00 mecze o dalsze miejsca

14:00-18:00 mecze o miejsca 1-8

22:00 zakończenie mistrzostw w Hotelu Murat w Redzie, wręczenie dyplomów, medali, pucharów i wyróżnień

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.