fot. III Targi Pracy i Edukacji 2011/www.pupwejherowo.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie organizuje w środę, 18 kwietnia  IV Targi Pracy i Edukacji w Wejherowie. Targi odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 przy ul. Dworcowej 5 w godz. 10 do 13.

fot. III Targi Pracy i Edukacji 2011/www.pupwejherowo.pl

Zeszłoroczna edycja Targów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących pracy oraz samych pracodawców. Podczas tegorocznych targów przedstawione zostaną oferty pracy w kraju, regionie i za granicą, propozycje stażów zawodowych, oferty szkoleniowe i edukacyjne oraz indywidualne konsultacje z doradca zawodowym dotyczące przygotowania CV, listu motywacyjnego czy rozmowy kwalifikacyjnej.

Wejherowskie targi stwarzają pracodawcom możliwość bezpośredniej prezentacji posiadanych ofert pracy, pozyskiwania odpowiednich kandydatów na wolne miejsca pracy bądź aktywizacji zawodowej, oszczędności czasu, jak i kosztów związanych z poszukiwaniem odpowiednich pracowników. Osobom poszukującym zatrudnienia pomagają w znalezieniu zatrudnienia na regionalnym, krajowym, a także europejskim rynku pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.