fot. materiały prasowe/Otwarcie Terminala T2 w Gdańsku

Nowy przewoźnik OLT Express od tego roku wszedł na rynek lotniczy z szeroką siatką połączeń krajowych oraz niskimi cenami. Nowym pomysłem linii lotniczych to wypożyczalnia samochodów osobowych dla klientów korzystających z połączeń przewoźnika.

fot. materiały prasowe/Otwarcie Terminala T2 w Gdańsku

Kompleksowa usługa OLT Express wydaje się być bardzo konkurencyjna. Przewoźnik oferuje przeloty krajowe w niskich cenach do tego od maja pasażerowie skorzystający gdańskiej linii lotniczej będą mogli wypożyczyć samochód w cenie 40 i 60 zł za dobę. W swojej flocie OLT Express posiada 300 samochodów marki Renault Clio i Mini. Pierwsza wypożyczalnia ruszy w maju w Gdańsku, jednak docelowo mają być w każdym polskim mieście w których operuje przewoźnik. Od początku roku OLT Express sprzedał 150 tysięcy biletów, a do jego końca prognozuje obsłużyć 1,3 mln pasażerów. Od początku kwietnia, w pierwszych 10 dniach lotów na nowych trasach, przewoźnik wykonał 268 operacji lotniczych i przewiózł 12 600 pasażerów.

Po ofercie połączeń krajowych i wypożyczalni samochodów kolejną propozycją będzie uruchomienie połączeń międzynarodowych. Dokładną informację firma poda w kwietniu. – jeszcze w kwietniu odbędą się konferencje w miastach, z których uruchomione zostaną połączenia zagraniczne – zapowiada przewoźnik OLT Express.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.