fot. media.energa.pl

Prestiżowe wyróżnienie dla Grupy ENERGA. Kampania „Świeć się na święta – z ENERGĄ” zdobyła nagrodę Impactor 2011 w kategorii „Niestandardowy Marketingowy Projekt Roku”.

Grupa ENERGA doceniona została za ubiegłoroczny plebiscyt na najpiękniejsze iluminacje świąteczne miast i domów. Projekt ten propagował energooszczędne i bezpieczne rozwiązania związane z oświetleniem przestrzeni miejskich oraz prywatnych posesji, a także miała na celu propagowanie marki dostarczającej najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce.

fot. media.energa.pl

Projekt „Święć się na święta” doceniony został za swoją niestandardową i chwytliwą koncepcję. Dzięki dwóm odrębnym konkursom –  plebiscycie miast i fotograficznemu konkursowi dla klientów indywidualnych – kampania przyciągnęła rzesze Polaków. Do konkursu zgłoszono ponad 100 miast i nadesłano ponad 3 tys. zdjęć.

Impactor to prestiżowy i zarazem najstarszy konkurs firm i projektów polskiego przemysłu reklamowego. Laureaci wybierani są przez Akademię Mediów i Reklamy, składającą się z seniorów rynku reklamowego i medialnego. Nad przebiegiem głosowania czuwa Firma Doradcza KPMG.

Nagroda Impactora Projektów przyznawana jest podmiotom w branży marketingowej, których programy oraz sposób wykorzystania narzędzi przy ich realizacji wzbudziły podziw i szacunek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.