fot. Starostwo Lębork

Trwają przygotowania do remontu reprezentacyjnej sali w lęborskim starostwie, który zostanie przeprowadzony w okresie przerwy wakacyjnej. Już teraz, urzędnicy proszą o udostępnienie zdjęć lub rycin przedstawiających pomieszczenie, co ułatwi zachowanie jego oryginalnego wyglądu.

fot. Starostwo Lębork

Na remont sali nr 13 (konferencyjnej) oraz nr 9 w budżecie starostwa na 2012r. zabezpieczono środki w wysokości 60 000 zł. Prace mają obejmować wymianę okien, renowację parkietu i malowanie ścian. Do wymiany jest także stara instalacja elektryczna. Wkrótce zostanie ogłoszony przetarg, który wyłoni wykonawcę.

– Prace będą dotyczyć niezbędnego i podstawowego remontu. Przywrócony zostanie dawny wystrój sali – mówi Tomasz Sopyłło, asystent lęborskiego starosty. – Chcielibyśmy jednak, w ramach możliwości finansowych wziąć pod uwagę historyczny wygląd sali dlatego zwracamy się z prośbą do osób, które są w posiadaniu zdjęć, pocztówek lub rycin przedstawiającej pomieszczenie, aby udostępniły swoje materiały.

W głównej sali konferencyjnej starostwa odbywają się sesje Rady Powiatu, ale także m.in. oficjalne spotkania z przedstawicielami władz regionalnych i centralnych.

1 KOMENTARZ

  1. reprezentacyjna, hm pamiętam jak swego czasu robiono tam tzw. przedpoborowe komisje wojskowe, faceci w gaciach po niej biegali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.