mat. prasowe

Międzynarodowy Dzień Teatru obchodzony jest przez ponad sto narodowych ośrodków Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na całym świecie. Gdyński teatr organizuje w ten dzień, 27 marca niepowtarzalną podróż po Muzycznym.

mat. prasowe

Widz w krainie czarów, czyli po drugiej stronie teatru, tak zapowiada się happening zorganizowany w gdyńskim Teatrze Muzycznym. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru gospodarze przygotowali pełną wrażeń wycieczkę po teatrze. – Przyjdź i daj się prowadzić po najskrytszych zakamarkach Teatru. Zobacz miejsca, których nigdy nie widziałeś i ludzi, których nigdy wcześniej nie znałeś. Odwiedź siedem pięter Muzycznego i przekonaj się o niesamowitej sile drzemiącej w teatralnych murach. – zapowiadają organizatorzy.

Uczestników czeka trudna przeprawa gdzie dobra kondycja fizyczna z pewnością się przyda – Opary teatralnego absurdu mieszać się będą z rytmem rock’n’rolla, komicznych sytuacji i mrożących krew w żyłach wydarzeń. Obudź z nami Ducha Nowej Sceny – dodają pomysłodawcy happeningu. Dyrekcja Teatru uprzedza, że ze względu na trudne warunki związane z miejscami po których prowadzić będzie trasa wycieczki, prosimy o swobodny i wygodny ubiór, który może ulec lekkiemu przybrudzeniu. Wycieczka rozpocznie się o godzinie 19:05 wejściem przez bramę od strony morza.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.