uswejherowo.pl

W „Dniu otwartym” Urząd Skarbowy w Wejherowie będzie czynny dla podatników w godzinach od 9.00 do 13.00. Tego dnia (10.03) pracownicy Urzędu Skarbowego w Wejherowie będą służyć pomocą podatnikom.

uswejherowo.pl

W sobotę, 10 marca pracownicy US udzielą instruktażu dotyczącego wysłania zeznania drogą elektroniczną oraz służyć pomocą przy ich wysyłaniu – W tym celu należy zabrać do Urzędu dokumenty umożliwiające wypełnienie zeznania w szczególności: dowód osobisty, informacje o dochodach, informacje o odliczeniach oraz rozliczenie za rok ubiegły – dotyczy to osób, które rozliczały się za 2010r i służy potwierdzeniu, uwiarygodnieniu danych podatnika – tłumaczą urzędnicy US.

Ponadto 10 marca będą udzielane informacje na temat rozliczenia podatku za rok 2011 m.in. pomoc w wyborze właściwego druku zeznania, informacje dot. rodzajów odliczeń i ulg oraz możliwości skorzystania z nich, będzie można wysłać zeznanie przez Internet lub złożyć zeznanie podatkowe w formie tradycyjnej. Również w ten dzień US będzie przyjmować zeznania podatkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.