fot. pogon.lebork.pl

Chłopcy trenujący w Pogoni Lębork mają szansę na profesjonalne przeszkolenie według programu Akademii Ajaksu Amsterdam. Wszystko zależy od internetowego głosowania, w którym klub może wygrać holenderski know-how oraz profesjonalny sprzęt.

fot. pogon.lebork.pl

Szkółki Piłkarskie „NIVEA” to nowa propozycja firmy NIVEA, dzięki której 100 szkół podstawowych i klubów sportowych w Polsce trenujących piłkę nożną otrzyma ciekawy holenderski program treningowych oraz sprzęt sportowy. Klub Pogoń Lębork postanowił wystartować w tej rywalizacji. Od 1 marca do 17 czerwca 2012r. na stronie www.szkolkinivea.pl będzie trwało internetowe głosowanie. 100 szkół i klubów, które zbiorą najwięcej głosów przez 12 miesięcy zostanie objętych patronatem Akademii Ajaxu Amsterdam – szkoły futbolu światowego formatu.

– Szkółki NIVEA to wielka szansa dla naszego klubu i drużyn młodzieżowych. Jeżeli uda wprowadzić nam się elementy holenderskiej szkoły w Lęborku, byłby to kolejny ważny krok dla naszego klubu. To także dla nas prestiż i impuls dla młodych zawodników, trenerów, rodziców do jeszcze większego zaangażowania się w proces szkolenia– mówi wiceprezes Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marcin Gosz. – Na wyciągnięcie ręki możemy mieć profesjonalny program szkoleniowy Ajaxu, czterodniowe szkolenie dla naszych dwóch trenerów i pakiet sprzętu sportowego w tym 50 koszulek dla zawodników. Wierzę, że w głosowaniu sobie poradzimy i znajdziemy się w pierwszej setce w Polsce. W drugim etapie nasze drużyny mogą pojechać na duży ogólnopolski turniej Szkółek NIVEA. – dodaje prezes.

W przypadku Pogoni Lębork programem objętych zostanie ok. 60 zawodników w wieku 9-12 lat skupionych w trzech drużynach. Co ważne 100% kosztów sprzętu, szkoleń, czy udziału w ogólnopolskim turnieju finansuje firma NIVEA.

Na młodzieżową Pogoń w internecie można głosować od 1 marca. Klub przygotował specjalną podstronę internetową  www.pogon.lebork.pl/szkolkinivea gdzie zawarte są wszystkie informacje o akcji, wydrukowane zostaną też ulotki i plakaty. Nie zabraknie akcji na Facebooku. Kampania będzie prowadzona także w szkołach do których chodzą młodzi zawodnicy Pogoni, a także wśród ich rodzin i znajomych. – Zachęcamy wszystkich do wspierania naszych starań, razem musi się nam to udać – zapewnia prezes Gosz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.