fot. Wikpedia - Jack11 Poland

Gdynia przygotowuje się do udziału w Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych MIPIM. Najbardziej prestiżowe wydarzenie branży nieruchomości odbędzie się w dniach 6-9 marca w Cannes we Francji. 

fot. Wikpedia - Jack11 Poland

Swoje oferty miasto zaprezentuje wraz z gminami tworzącymi Metropolitalne Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów NORDA. Towarzyszyć im będą także partnerzy komercyjni: Dalmor SA/Grupa Polski Holding Nieruchomości SA, Stocznia Remontowa NAUTA SA, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o., Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA, Invest Komfort SA, Allcon SA, Nova Investment Sp. z o.o.

W Cannes ofertę terenów inwestycyjnych Gdyni oraz partnerów zaproszonych do współpracy prezentować będzie Invest in Pomerania – inicjatywa, dzięki której promowana jest wspólna polityka rozwojowa regionu (tworzą ją samorządy Gdyni, Słupska, Sopotu, Województwo Pomorskie reprezentowane przez Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o., Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o., Agencja Rozwoju Pomorza S.A.).

Targi MIPIM w Cannes to największe targi nieruchomości i inwestycji na świecie. Odbędą się po raz 23. Planuje je odwiedzić ok. 4000 inwestorów z całego świata oraz ok. 19000 wystawców. Targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród przedstawicieli samorządów i firm, jak i klientów poszukujących powierzchni usługowo-przemysłowych, biurowo-mieszkalnych oraz produkcyjnych na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.