garnek.pl

Przygotowania do Euro 2012 idą pełną parą. Noclegi w hotelach są już po rezerwowane. Tym którzy nie zdążyli zorganizować sobie kwatery na czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej pozostają jeszcze, nie odbiegające standardem od hotelowego pokoju jachty.

garnek.pl

W Sopocie na kibiców czekać będą jachty z ofertą pod wynajem. – Prywatni armatorzy oraz firmy czarterujące takie jednostki dały już pierwsze ogłoszenia dotyczące wynajmu jachtów w trakcie piłkarskich mistrzostw Europy. Jest to dość bogata oferta, bo w marinie może jednocześnie przebywać 107 łódek, z których największe mają 24 metry długości – powiedział Błażej Kucharski, przewodniczący Rady Lokalnej Organizacji Turystycznej w Sopocie. Nie jeden kibic z pewnością skusi się na tę ofertę. Ceny będą niższe niż w hotelach a standard porównywalny. Na jednym jachcie może spać kilka osób, przycumowane będą przy niedawno oddanej Marinie. Oprócz tej oferty pozostaje jeszcze przyjezdnym wioska kibica, gdzie zakwaterowanie ma znaleźć 3000 osób.

– Fan Camp będzie funkcjonował od 8 do 25 czerwca. Poza zabawą na miejscu chcemy zapewnić kibicom także dogodny dojazd do centrum miasta. W tym celu zamierzamy uruchomić wahadłową linię obsługiwaną przez elektryczne meleksy. Sopot jest także uzdrowiskom, zatem musimy przestrzegać określonych ekologicznych norm. Na razie te pojazdy, które będą mogły przewozić jednorazowo 20 osób, są testowane w Mielcu – podsumował Kucharski. W Sopocie jest w sumie 22 tysiące miejsc noclegowych, jednak w większości z nich nie ma już wolnych miejsc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.