fot. archiwum GK

Orkiestra Dęta „Ziemia Lęborska” i Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” ogłasza nabór na muzyków oraz dziewczęta, które chcą zasilić szeregi grupy mażoretek przy orkiestrze.

fot. archiwum GK

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej orkiestry – mówi Wiesława Wojciechowicz, choreograf orkiestry. – Szukamy nie tylko osób z wykształceniem muzycznym, ale także osób, które chcą się nauczyć grać i tańczyć.

Orkiestra Dęta  „Ziemia Lęborska” jest jedyną tego typu grupą w powiecie lęborskim. Swoją grą urozmaica wiele imprez na terenie powiatu i nie tylko.

– Orkiestra to przede wszystkim wspaniała przygoda – dodaje Wiesława Wojciechowicz. – Wielokrotnie mieliśmy okazje do koncertowania poza granicami naszego kraju. Zapraszamy wszystkich muzyków do spróbowania swoich sił w szeregach orkiestry.

Nabór odbędzie się w sobotę 3 marca w Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy alei Niepodległości 6. Początek o godzinie 12:00. Osoby, które zostaną przyjęte do orkiestry, będą miały zapewnioną bezpłatną naukę gry na instrumentach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.