fot. makelifeeasier.pl

Lekkie podejście do mody i łatwe przepisy kulinarne okazały się dobrą drogą do sukcesu. Blog Kasi Tusk i Zosi Cudny zdobył uznanie w oczach ekspertów.

fot. makelifeeasier.pl

Prowadzony przez córkę Premiera Kasię Tusk i jej przyjaciółkę Zosię Cudny blog makelifeeasier.pl od dłuższego czasu cieszy się niezmienną popularnością w sieci. Szczególnie lubiany przez nastolatki, ale też nieco starszych, w przystępny sposób traktuje o modzie i gotowaniu. Kasia prezentuje w nim jak za niewielkie pieniądze stworzyć modne i gustowne stylizacje, zaś Zosia krok po kroku pokazuje jak wyczarować pyszne smakołyki.

Niemniej nie tylko nastolatki doceniają codzienną pracę przyjaciółek na popularnym blogu. Podczas tegorocznej gali BLOG ROKU Kasia i Zosia zostały wyróżnione za szczególne zasługi dla współczesnej blogosfery. Zdaniem ekspertów makelifeeasier.pl nagrodzono za „dostarczenie codziennych inspiracji w lekkiej i przystępnej formie oraz za otwartość i partnerskie relacje z czytelnikami pomimo bycia osobą publiczną”. Gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.