www.sxc.hu

44 letnia opiekunka do dziecka przez rok okradała rodziców dziecka, którym się opiekowała. Pod nieobecność właścicieli mieszkania, nieuczciwa niania wielokrotnie kradła gotówkę z ich mieszkania. Łącznie Gdynianka w ten sposób wyniosła ponad 37 tys. złotych.

www.sxc.hu

Na początku stycznia ubiegłego roku 44 – letnia mieszkanka Gdyni zatrudniła się jako opiekunka do dziecka. Szybko zorientowała się, że rodzina u której pracuje posiada oszczędności. Systematycznie wykradała pieniądze z mieszkania, pod nieobecność właścicieli. Rodzice dziecka, którym opiekowała się nieuczciwa niania nie podejrzewali, że mają do czynienia ze złodziejką, dlatego nie starali się jej kontrolować ani sprawdzać. Przed zatrudnieniem nie weryfikowali też referencji kobiety. Dopiero po upływie roku zaczęli zauważać, iż część ich oszczędności wyparowała z mieszkania.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Karwinach zatrzymali 44 – letnią nianię. Kobieta przyznała się do dokonywanych kradzieży. W jej mieszkaniu policjanci odzyskali część gotówki. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.