fot. Flickr - hep

Już w najbliższy weekend w Łebie rozegrane zostaną zawody w wędkarstwie morskim z kutrów o „Puchar Burmistrza Łeby”, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Polski 2012. W naszym kurorcie zmierzą się najlepsi  wędkarze z całego kraju.

Z uwagi na niesprzyjające prognozy metereologiczne na najbliższy weekend, organizatorzy zawodów o „Puchar Burmistrza Łeby 2012” w wędkarstwie morskim z kutrów odwołali wydarzenie, wyznaczając NOWY TERMIN 4-5 luty 2012r.

fot. Flickr - hep

Uroczyste otwarcie zawodów w piątek o godzinie 19:00 w OW Lech. W sobotę odbędzie się pierwsza tura rozgrywek, po której ogłoszone zostaną wyniki. W niedzielę wędkarze zmierzą się w drugiej turze, a wieczorem nastąpi uroczyste zamknięcie rywalizacji oraz wręczenie nagród.

Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej. Wezmą w nich udział wyłącznie posiadacze licencji sportowej w dyscyplinie morskiej. Prawo startu otrzymali zawodnicy z pierwszych 50 miejsc w klasyfikacji końcowej Grand Prix Polski 2011 oraz Mistrzostw Polski 2011 r. w dyscyplinie morskiej. Pozostali zgłoszeni przez Okręgi lub Kluby PZW zapisywani byli według kolejności zgłoszeń.

Udział w zawodach nie jest tani. Opłata startowa wynosi 520 zł i obejmuje koszty m.in. dwudniowego wyjścia kutrami w morze, spotkania integracyjnego, upominków okolicznościowych czy diet sędziowskich.

Organizacją imprezy zajął się Wieloselekcyjny Wędkarski Klub Sportowy „Słupia”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.