fot. Wikipedia

Anarchistyczna organizacja ANTIFA opublikowała w Internecie „listę polskich faszystów”, stworzoną przez hakerską grupę Anonymous. Wśród 450 nazwisk widnieje kilkadziesiąt osób z Pomorza, a także jedna z Lęborka.

fot. Wikipedia

Lista powstała w wyniku włamań lewackich hakerów na strony sklepów internetowych m.in. z odzieżą patriotyczną. Opublikowano imiona i nazwiska oraz adresy osób oskarżanych przez członków ANTIFY o faszyzm, bez jakiegokolwiek ich potwierdzenia. – Nikt nie wziął się tam z przypadku. Sąsiedzi, rodzice, koledzy i koleżanki z pracy tych osób na pewno chętnie dowiedzą się, z kim mają na co dzień do czynienia. Życzymy owocnych poszukiwań! – zapewniają w swoim komunikacie anarchiści. W środę rano dostęp do strony był już zablokowany.

Teraz sprawą zajmie się z urzędu prokuratura oraz z uwagi na ujawnienie danych personalnych rzecznik praw obywatelskich. Generalny inspektor ochrony danych osobowych Wojciech Wiewiórowski zapowiedział, że będzie dążył do usunięcia listy ze strony Antify.

Internauci załamują ręce nad bezmyślnością członków ANTIFY. Znajdują na liście znajome osoby, które w żaden sposób nie są zaangażowane w działalność polityczną, a tym bardziej faszystowską. Również lęborczanin, który znalazł się na liście wg naszych informacji nie ma nic wspólnego z faszystami.

1 KOMENTARZ

  1. Na liście znalazł się gość, który widnieje na Redwatchu, pracownik obozu w majdanku notabene żyd z pochodzenia oraz matka mojego kumpla bo zamówiła portfel w sklepie internetowym prezent dla męża na gwiazdke antifa winszuje głupoty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.