fot. Policja

Policja z Gdyni twierdzi, że to bardzo prawdopodobne. Śledczy, którzy wpadli na nowy trop  w sprawie zabójstwa 13-letniej Izy, proszą o pomoc mieszkańców Dąbrowy i Dąbrówki i wskazanie ekip remontowych z ubiegłego roku.  

fot. Policja

Policjanci prowadzący śledztwo w sprawie brutalnego gwałtu i zabójstwa 13-letniej dziewczynki, do którego doszło 23 sierpnia ub. roku w okolicy giełdy towarowej w Gdyni Dąbrowie, przypuszczają , że sprawcą mógł być pracownik budowlany. Śledczy nie chcą na razie ujawnić co naprowadziło ich na nowy trop, ale proszą mieszkańców Dąbrowy i Dąbrówki o przekazywanie informacji o wszelkich usługach remontowo-budowlanych, które latem ubiegłego roku były wykonywane w ich okolicy. Chodzi o wszelkie usługi – od malowania i tapetowania i po prace murarskie.  Nadal nie odnaleziono mężczyzny, którego portret pamięciowy media publikowały pół roku temu.
Mieszkańcy, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy zabójstwa proszeni są o kontakt z Komendą Policji w Gdyni pod numerami telefonów 112, (58) 66 21 222 albo 607 232 338.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.