www.wejherowo.pl

Bożonarodzeniowy nastrój w Wejherowie można było odczuć na imprezie Mikołajkowej 6 grudnia. W tym samym czasie Wejherowo rozbłysło tysiącami świątecznych światełek.

www.wejherowo.pl

Na Rynek przed Ratuszem 6 grudnia przyszło bardzo dużo małych i dużych mieszkańców Wejherowa, aby wspólnie świętować dzień św. Mikołaja. impreza mikołajkowa zorganizowana została przez Prezydenta Miasta Wejherowa i Wejherowskie Centrum Kultury. Imprezie towarzyszył obowiązkowo Św. Mikołaj w osobie prezydenta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, który wjechał na rynek białą zabytkową limuzyną.

Św. Mikołaj wytłumaczył się zebranym dlaczego sanie zastąpił samochodem – Zabrakło w mieście śniegu więc musiałem zostawić renifery i przesiąść się z sań do samochodu – powiedział prezydent do dzieci po wejściu na scenę, dziękując za tak entuzjastyczne powitanie. Podczas imprezy ogłoszono wyniki, ogłoszonego wcześniej konkursu na najładniejszą ozdobę choinkową. Udział w konkursie brało ponad 180 dzieci szkół podstawowych klas I-III w Wejherowie. Na scenie nie zabrakło Maminków, Królowej Śniegu i Skrzata Kacper z Centrum Kultury „Impant” we Wrocławiu, które to postaci zabawiały najmłodszych.

Galeria

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.