fot. MOPS Sopot

Środowiskowy Dom Samopomocy – Ośrodek Adaptacyjny działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sopocie organizuje III edycję konkursu plastycznego „Sopocka Szopka Bożonarodzeniowa”.

fot. MOPS Sopot

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają osoby niepełnosprawne z województwa pomorskiego,  m.in. uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domów Pomocy Społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz placówek o podobnym profilu działalności. – Celem konkursu jest wspieranie i popularyzacja twórczości osób niepełnosprawnych intelektualnie. Zachęcamy aby autorzy szopek spróbowali połączyć znaną z tradycji wizję Szopki Bożonarodzeniowej z elementami zabytkowej architektury Sopotu a zwłaszcza wieżyczek, które stanowią ciekawy element wykończeniowy budynków – mówi Jerzy Wcisłowski, kierownik Ośrodka w Sopocie.

Prace, indywidualne lub zbiorowe mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej np. kolaż, rzeźby, płaskorzeźby i kompozycje przestrzenne z użyciem dowolnych materiałów (drewno, gips, glina, papier, masa solna i inne). Zgłoszenia do udziału w konkursie (formularz) należy przesłać do 30 listopada 2011 r. na adres Ośrodka Adaptacyjnego w Sopocie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15. grudnia 2011 o godz. 11.00 w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy-Ośrodka Adaptacyjnego MOPS w Sopocie przy ul. Kazimierza Wielkiego 14.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie: www.mopssopot.pl. O zasadach konkursu można dowiedzieć się również pod nr. telefonu: (58) 551 65 24.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.