fot. TVN

Dwie Anie pochodzące z Gdyni, chociaż zaliczyły świetny występ, nie wygrały czwartej edycji programu „Mam Talent”. Do finałowej trójki zakwalifikowali się sami wokaliści, a 300 tysięcy złotych zdobył Kacper Sikora.

fot. TVN

Występ dziewczyn wywarł bardzo dobre wrażenie na jurorach. – Ale wy jesteście dynamiczne! Jak wy się zmieniacie, to jest nieprawdopodobne! – chwaliła Agnieszka Chylińska. – To był spektakl na najwyższym światowym poziomie – zachwycał się Robert. – Drogie panie, można być absolutnym zawodowcem, profesjonalistą, wrażliwcem, artystą… i nie do końca można kupić publiczność. Wiecie, czym można kupić publiczność? – spytała retorycznie Małgosia Foremniak. – Emocjami! A wy to wszystko nam dajecie!

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=JXclU4ZNDpQ]

Anna Górna (24 lata) oraz Anna Kwiatkowska (30 lat) mieszkają w Gdyni. Anna K. jest doktorantką i wykładowcą na AWF, Anna G. studentką AWF i nauczycielką w szkole baletowej. Od dziecka trenują gimnastykę artystyczną, w później spróbowały akrobatyki. W duecie występują od 2 lat. Ania Kwiatkowska jest związana z Mira Art od 10 lat, a Ania Górna od 2 lat. Występują na eventach i imprezach, biorą udział w spektaklach tworzonych przez Mira Art.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.