www.hays.co.uk

Nowy inwestor, nowe miejsca pracy w branży edukacyjnej. Firma OIE Support (Online Interactive Education) wybrała Gdańsk spośród Krakowa i Wrocławia na swoją nową siedzibę sprzedaży usług i wsparcia dla studentów.

www.hays.co.uk

Edukacja online działa na całym świecie, studenci bez wychodzenia z domu uczestniczą w zajęciach wirtualnie. OIE Support jest światowym liderem oferującym studia wyższe przez internet. W swojej ofercie posiada ponad 250 programów: studia licencjackie, magisterskie oraz doktoranckie. W Gdańsku firma chce stworzyć centrum, w którym osoby zatrudnione będą rekrutować studentów z całego świata, ówcześnie przedstawiając im ofertę, również będą pełnić funkcję doradców. Nabory do trójmiejskiego oddziału już trwają, a centrum ma ruszyć ze swoją ofertą w styczniu 2012 roku.

Inwestycją kieruje Invest in Pomerania, odpowiedzialna za obsługę inwestorów na Pomorzu. – Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc udzieloną nam przez Invest in Pomerania oraz InvestGDA, które wsparły nas w procesie lokowania działalności w Trójmieście – powiedział Norman Bloomberg, dyrektor operacyjny, Laureate Online Interactive Education. Również dodał, że – Dzięki nowemu centrum będziemy mogli efektywnej dotrzeć do studentów z ofertą studiów, które dzięki swojej dostępności i charakterowi umożliwiają budowanie szerokiej sieci kontaktów zawodowych w przestrzeni międzynarodowej.

Podobne centrum firmy OIE Support działa w Amsterdamie, w Gdańsku pracownicy odpowiedzialni będą za rekrutację i obsługę studentów do programów oferowanych przez Uniwersytet w Liverpoolu oraz Uniwersytet Walden.

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiadomo kogo szukają. Niby spełniasz warunki, na rozmowie wszystko ok, komunikują zainteresowanie, a potem: „Dziękujemy” :P YOU MUST THINK PEOPLE ARE A JOKE IN GDAŃSK! :P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.