mat. prasowe

Zarząd Powiatu Kartuskiego oraz Burmistrz Kartuz zapraszają na Jesienny Koncert Jazzowy zespołu The Brag Pack, który odbędzie się w 22 października 2011 r., w Kartuzach w Domu Rzemiosła. Wstęp wolny. 

mat. prasowe

 Kwartet 'The Brag Pack’  to międzynarodowa formacja młodych muzyków jazzowych, która powstała na początku 2011r.w Amsterdamie. Sekcja rytmiczna współpracuje ze sobą od ok. 2005r., kiedy to  zebrali się po raz pierwszy podczas studiów na Wydziale  Jazzu w Conservatorium van Amsterdam. W 2009 roku do sekcji dołączył saksofonista , który przyjechał do Amsterdamu , aby kontynuować studia na poziomie 'Master’.

Zespół tworzą młodzi instrumentaliści: Sri Aga Hanuraga (Indonezja) – fortepian, instrumenty klawiszowe Daniel Mester ( Węgry) -saksofon, Paul Rutschka (Niemcy) – bas oraz Roald Becher (Holandia) – perkusja.

Wzajemna pasja członków zespołu do gry z mocnym napędem doprowadziła do powstania tej grupy. 'The Brag Pack’  gra własne kompozycje energicznie i interaktywnie tworząc wstrząsająca i napiętą atmosfera dla widowni. Szeroki repertuar obejmuje utwory z  nowoczesnym podejściem do swingu oraz solidny groove i  improwizacje free.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.