fot. Michał Marszandt

Gmina Miasta Gdyni zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moje trolejbusy, moje miasto”. Zwycięzca, który prześle najlepsze zdjęcie nawiązujące do gdyńskich trolejbusów, w nagrodę pojedzie w grudniu do Salzburga.

fot. Michał Marszandt

Fotografie należy do 20 października przesyłać drogą elektroniczną na e-mail: w.strzyzewska@gdynia.pl , wpisując w temacie „FOTO – Konkurs TROLLEY”. W mailu zgłoszeniowym prosimy podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

Dla zwycięzcy konkursu czeka nagroda w postaci wyjazdu do Salzburga w dniach 5-7 grudnia 2011 r. Autorzy fotografii, które zajęły II i III miejsce, otrzymają bilet 30-dniowy ważny na wszystkie linie komunikacji miejskiej (do wykorzystania do końca roku 2011).

Najlepsze fotografie wybierze jury w składzie: Marek Stępa – Wiceprezydent Miasta Gdyni, Wanda Strzyżewska – Wydział Inwestycji UM Gdyni, Alicja Pawłowska – Biuro Inżynierii Transportu UM Gdyni.

Lista laureatów oraz fotografie zostaną zamieszczone na stronie miejskiego portalu internetowego: www.gdynia.pl 24 października (poniedziałek).

Celem konkursu jest promocja trolejbusów jako najczystszych i najbardziej ekonomicznych środków transportu oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z usług gdyńskiej komunikacji trolejbusowej.

Organizatorem konkursu jest Gmina Miasta Gdyni. Konkurs realizowany jest w ramach projektu unijnego TROLLEY Promoting Electric Public Transport, dofinansowanego z programu dla Europy Środkowej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nagrody współfinansuje Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.