fot archiwum: kartuzy.pl

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Kartuzach oraz Centrum Kultury „Kaszubski Dwór” w Kartuzach zapraszają młode talenty plastyczne do udziału w kolejnej edycji Konkursu „Moje Kaszuby”.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, uczniów gimnazjów oraz uczniów szkół średnich.

Chęć udziału w konkursie należy zgłosić w swojej szkole. Placówki organizują eliminacje wewnętrzne, w których wybierają maksymalnie 3 prace z każdej grupy wiekowej. Prace wraz ze zbiorczą listą uczestników nadsyłają na adres Centrum Kultury.

Każda praca winna posiadać na odwrocie następujące dane: temat pracy, nazwisko i imię autora, grupę wiekową,nazwę szkoły i klasę, nazwisko opiekuna.

fot archiwum: kartuzy.pl

Oceniane będą prace wykonane indywidualnie. Organizator zastrzega sobie prawo pozostawienia nagrodzonych prac do swojej dyspozycji. Pozostałe prace powinny być odebrane w przeciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu, w przeciwnym wypadku stają się własnością organizatora.

W tegorocznym konkursie „Moje Kaszuby” obowiązują następujące tematy dla poszczególnych grup wiekowych, w dowolnej technice:

  • Przedszkole – Postacie z kaszubskich bajek
  • Klasa I-III szkoła podstawowa – Cztery pory roku w kaszubskim lesie
  • Klasa IV-VI szkoła podstawowa – Gryf w herbach Pomorza
  • Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne – Kontrasty w krajobrazie i architekturze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego

Prace konkursowe można dostarczyć osobiście lub przesłać na adres: Centrum Kultury „Kaszubski Dwór”, ul. Gdańska 15, 83-300 Kartuzy, tel./fax. 681 29 39.

Termin nadsyłania prac: do 30 listopada 2011 r. Finał konkursu odbędzie się 8 grudnia 2011. o godz. 1200(czwartek) w sali widowiskowej Centrum Kultury „Kaszubski Dwór” w Kartuzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.