fot. Flick / xmascarol

Już po raz ósmy, najlepsi gitarzyści z kraju zjadą do Słupska, aby prezentować najróżniejsze style muzyczne. Od dzisiaj, przez cały tydzień w mieście odbędzie się kilka koncertów. Gwiazdą będzie Łukasz Kuropaczewski – muzyk o wspaniałym talencie i światowej sławie.

fot. Flick / xmascarol

Jesienny Przeciąg Gitarowy to jedyny tego rodzaju w Polsce festiwal, który umożliwia widzowi spotkanie z artystami prezentującymi bardzo różne, często odległe od siebie style muzyczne. Muzycy na co dzień występujący na scenie z takimi gwiazdami estrady, jak: Anna Maria Jopek, Grażyna Łobaszewska, Adam Sztaba, Leszek Możdżer i inni, dają popis swojego kunsztu i talentu, dostarczając niezapomnianych wrażeń nie tylko wytrawnym wielbicielom muzyki gitarowej.

– Repertuar jest niezwykle różnorodny i skierowany do szerokiego grona odbiorców. Z poprzednich edycji festiwalu wiemy, że Jesienny Przeciąg Gitarowy przyciąga ludzi w różnym wieku i o odmiennych gustach muzycznych. Jednakże dla nich wszystkich jest to wyjątkowe wydarzenie, bowiem nie ma drugiego miejsca w Polsce, gdzie mogliby spotkać tylu wybitnych gitarzystów – mówią organizatorzy.

Program

  • 12 października godz. 19.00, sala SOK. Krzysztof Ścierański solo, Maciej Grzywacz quartet. Bilety 20zł (ulgowy 15zł)
  • 13 października godz. 19.00, sala Komendy Policji, al. 3 Maja. Los Desperados. Bilety 15zł (ulgowy 10zł)
  • 14 października godz. 19.00, sala Sydkraft EC, ul. Koszalińska 3D. Struggle with God, Virgin Snatch. Bilety 10zł
  • 15 października godz. 19. Filharmonia. Tomasz Fiedorowicz solo, Łukasz Kuropaczewski z towarzyszeniem orkiestry pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza. Bilety 30 zł (ulgowy 20zł)

Bilety do nabycia w Słupskim Ośrodku Kultury w kasie filharmonii oraz przed koncertami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.