Fot. GDDKiA w Gdańsku

Rozpoczęły się konsultacje  GDDKiA z mieszkańcami w sprawie budowy Obwodnicy Metropolitalnej biegnącej przez Kaszuby.  Budowę nowej obwodnicy Trójmiasta zaplanowano na lata 2014-2016.

 

Fot. GDDKiA w Gdańsku

 
 Gdański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wraz z projektantami z poznańskiej spółki Lafrentz-Polska  rozpoczął   spotkania informacyjne, które będą się odbywać w dniach 8-18. listopada. Drogowcy będą  konsultować z mieszkańcami Gdyni, Gdańska, gminy Kolbudy oraz gminy Pruszcz Gdański  przebieg Obwodnicy Metropolitalnej .

Fot. GDDKiA. Warianty obwodnicy

 
Podczas spotkań  analizowane będą cztery z siedmiu proponowanych wariantów nowej drogi. Projektanci  chcą, by mieszkańcy i organizacje ekologiczne wypowiedzieli się na temat  koniecznych korekt w proponowanych rozwiązaniach. Obwodnica ma powstać w 2016 roku.

Konsultacje: 15.11 – Gdańsk-Kokoszki, 16.11 – Żukowo, 17.11 – Kolbudy i 18.11 – Pruszcz Gdański.  Więcej informacji na: www.gddkia.gov.pl

1 KOMENTARZ

  1. Nie zdawałam sobie sprawy że tak długo może trwać zaakceptowanie jakiegoś wariantu trasy obwodnicy Metropolitalnej Pozdrawiam Agnieszka z Wejherowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.