fot. gk

Gdynia wraz z innymi miastami z Pomorza zachwala swoje tereny i możliwości inwestycyjne na  Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych EXPO REAL w Monachium. Targi odbywają się w dniach 4-6 października.

fot. gk

Targi to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń. Na targach EXPO REAL w Monachium pojawiło się ponad 1700 wystawców. Wśród nich inwestorzy i finansiści, deweloperzy, zarządcy nieruchomości, architekci, planiści, firmy doradcze oraz przedstawiciele najbardziej atrakcyjnych miast i regionów.

mat. prasowe

Inwestorów chce do siebie przyciągnąć Trójmiasto, a także Słupsk i Pruszcz Gdański. Na odbywających się w dniach 4-6 października Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych EXPO REAL 2011 samorządowcy mają szansę do zaprezentowania potencjału rozwojowego miast i przyciągnięcia strategicznych inwestorów. Miasto Gdynia zachęca do inwestowania, tym samym przedstawia szeroką ofertę nieruchomości gotowych do wykorzystania. W Folderze Inwestycyjnym Gdyni znaleźć można najciekawszą i najatrakcyjniejszą ofertę nieruchomości Gminy, a także jej partnerów: Dalmoru, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Stoczni Remontowej Nauta oraz Zarządu Morskiego Portu Gdynia SA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.