W naszym cyklu Lubię Kaszuby – tym razem córka premiera na Kaszubach. Kasia Tusk pisze na swym blogu o podróżach i pokazuje zdjęcia z ulubionych miejsc.

fot. makelifeeasier.pl

Premier Donald Tusk powiedział niedawno Gazecie Kaszubskiej, że na Kaszuby wraca z radością, bo dobrze się tutaj czuje. Mimo, że wychował się w Gdańsku, ma na Kaszubach wiele swoich ulubionych miejsc. Ma także rodzinę w wielu zakątkach naszego regionu. – Nazwisko Tusk jest popularne na Kaszubach i wiele osób przyznaje się do związków ze mną i moimi przodkami. Cieszę się z tego, ale faktycznie moi przodkowie pochodzą z różnych stron Kaszub: Kielna, Sulmina, Cisowej i Kamienicy Szlacheckiej – powiedział Donald Tusk. Tam też premier i jego rodzina spędzają wolny czas.  – „Jak Wam minął weekend?:) Dziś wklejam tylko kilka zdjęć z mojego ostatniego w tym roku pobytu na Kaszubach” – pisze Kasia Tusk na swoim blogu www.makelifeeasier.pl  i publikuje zdjęcia z weekendowego wypadu.

fot. makelifeeasier.pl

Jej blog bije tymczasem rekordy oglądalności i ma nawet 200 tysięcy odsłon dziennie!  Ma też bardzo dobre recenzje. Nam też się podoba:)

2 KOMENTARZE

  1. A Ty Jolanto, masz się czym pochwalić? Bo wg mnie tylko 'puste’ dziewczyny tak mówią. Oj, zazdrość przez Ciebie przemawia. Proponuję Ci najpierw lekturę słownika ortograficznego. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.