fot. sxc.hu

Dla osób, które są złaknione wiedzy, chciałyby poszerzać swoje zainteresowania i ukończyły 40 rok życia Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni stworzyła specjalną ofertę – Akademię Każdego Wieku.

Akademia Każdego Wieku to wykłady z różnych dziedzin nauki, zajęcia warsztatowe, lektoraty z języków obcych, zajęcia sportowe, wycieczki turystyczne i krajoznawcze. Zajęcia rozpoczną się w październiku. Nauka trwa jeden semestr.

fot. sxc.hu

Opłata członkowska w wysokości 50 zł uprawnia między innymi do uczestnictwa w cyklu wykładów, a także korzystania ze zbiorów biblioteki WSAiB. W programie Akademii znalazły się warsztaty dziennikarskie z elementami fotografii, sztuki zdobienia z elementami florystyki, nordic walking (koszt: 120 zł za 20 godzin zajęć), język angielski dla początkujących oraz komputer dla początkujących (koszt: 150 zł za 20 godzin zajęć).

Organizowane będą również spotkania ze specjalistami, np. notariuszem, doradcą podatkowym oraz ciekawymi ludźmi: pisarzami, dziennikarzami i podróżnikami. Udział w nich będzie bezpłatny. Więcej informacji na stronie internetowej: www.wsaib.pl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.