fot. sxc.hu
Centrum Współpracy Młodzieży w Gdyni poszukuje osób w wieku 18-30 lat z całego województwa pomorskiego, które chciałyby pomóc w organizacji Zimowej Olimpiady Młodzieży. Zawody odbędą się w Innsbrucku w Austrii. Wolontariat trwa dwa miesiące, od 1 grudnia 2011 r. do 31 stycznia 2012 r. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 września.

Olimpiada odbędzie się w dniach 13-22 stycznia 2012 r. Wolontariusze z 14 krajów europejskich (30 osób) zajmą się przygotowaniem programu edukacyjno-kulturalnego. Będą mogli pomóc przy: realizacji filmów, programów telewizyjnych, zdjęć, prowadzeniu strony internetowej, warsztatach tanecznych, muzycznych oraz sztuk wizualnych, integracyjnych imprezach plenerowych, projektach związanych z edukacją międzykulturową, ekologią.

fot. sxc.hu

Koszty wyżywienia, zakwaterowania, programu, kieszonkowe oraz 90% kosztów transportu międzynarodowego pokrywają organizatorzy. Wolontariusze opłacają jedynie 10% kosztów transportu do i z Innsbrucka. Projekt finansowany jest przez program Komisji Europejskiej „Młodzież w działaniu”.

Aby wziąć udział w projekcie należy przesłać CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w języku angielskim do 11 września. Można to zrobić pocztą (Centrum Współpracy Młodzieży, ul. Komandorska 42/4, 81-232 Gdynia),  faksem – 58 660 64 45 lub e-mailem – ola@cwm.org.pl .

W CV oraz liście motywacyjnym należy odpowiedzieć na pytania: Dlaczego interesuje cię ten projekt?, Jakie są twoje zainteresowania?, W jaki sposób chciał(a)byś je rozwijać?, Jakie są twoje doświadczenia międzynarodowe?, Jak chciał(a)byś wykorzystać po powrocie wiedzę i umiejętności zdobyte podczas pobytu za granicą?, Opisz swoje cechy charakteru (zarówno pozytywne, jak i negatywne) oraz dotychczasowe doświadczenia pozaszkolne – praca, wolontariat, współpraca z organizacjami itp.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.cwm.org.pl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.