mat. prasowe

W Gdyni powstaje hotel z zaprojektowaną częścią ogólnodostępną dla mieszkańców miasta. Hotel o nazwie Business & Spa powstanie na Polance Redłowskiej. Budowa powinna zakończyć się w 2013 roku.

mat. prasowe

Po doświadczeniu z działalności hotelu Velaves SPA&Resort we Władysławowie Dariusz Guzek po raz kolejny podjął się odważnej inwestycji w branży hotelowej – Zapewniam, że zarówno hotel, jak i powierzchnia przeznaczona na rekreację wodną dostępna dla mieszkańców, będą godnie reprezentować miasto – mówi Guzek, inwestor, właściciel spółki Projekt Gdynia -1 . Hotel będzie miał pięć kondygnacji, na których łącznie znajdzie się 190 pokoi. Standard hotelu to cztery gwiazdki. Na powierzchni 4144 mkw. powstanie część rekreacyjna z osobnym wejściem i recepcją. Ta część będzie dostępna nie tylko dla gości hotelowych, ale i mieszkańców, gdzie będzie można skorzystać z jacuzzi, zjeżdżalni, basenów, sauny, fitness, squasha, gabinetów masażu, kosmetycznych i rehabilitacyjnych, również będą atrakcje dla dzieci.

Z racji swojego położenia, w sąsiedztwie Kępy Redłowskiej (Natura 2000) i bulwaru nadmorskiego, inwestor zapowiedział iż obiekt budowany będzie z myślą o ekologi, wykorzystanych zostanie wiele rozwiązań ekologicznych. Generalnym wykonawcom jest firma Mostostal Warszawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.