fot. centrum-kaszuby.pl

Centrum Handlowe Kaszuby obchodzi kolejne, szóste urodziny. Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla swoich lojalnych klientów, w sobotę 27 sierpnia wiele atrakcji.

Gwiazdą wieczoru będzie Ewa Farna. Szykuje się zabawa, na której nie zabraknie humoru, muzyki, dużej ilości jedzenia, a przy okazji będzie możliwość zrobienia zakupów dzięki atrakcyjnym ofertom punktów handlowych.

fot. centrum-kaszuby.pl

Warto wziąć udział w dwóch konkursach oraz plebiscycie na Leśne Przeboje CK – czekają atrakcyjne nagrody. Należy wejść na stronę www.centrum-kaszuby.pl i kliknąć w zakładkę Prezentacja 360, interaktywna zabawa z nagrodami, a także aby wziąć udział w konkursie Leśnego Konkursu Edukacyjnego należy odpowiedzieć na 5 pytań które znajdziesz na karcie pytań umieszczonej na tej samej stronie lub www.wejherowo.gdansk.lasy.gov.pl. Za cel konkursu, Nadleśnictwo Wejherowo oraz CK stawiają sobie popularyzację wiedzy przyrodniczej, promocję wiedzy o lesie oraz Międzynarodowym Roku Lasów. Szóste Leśne urodziny 27 sierpnia o godzinie 16:00

Centrum Kaszuby zostało otwarte sześć lat temu, pomysłodawcom i właścicielem jest samorząd miasta Wejherowa i lokalne środowiska gospodarcze. To co wyróżnia CHK od innych, jak zakłada zarządca  obiektu, to weekend niskich cen raz w miesiącu.

Na rok bieżący, 2011 zaplanowano rozbudowę centrum o dodatkowe 6,5 tysiąca metrów kwadratowych oraz około 35 nowych salonów. Zostanie nadbudowana druga kondygnacja oraz część biurowo – konferencyjna. Powstanie duża strefa gastronomiczna stworzona z pięciu podmiotów mogących działać niezależnie od reszty galerii, plac zabaw dla dzieci, salon księgarsko-prasowo-muzyczny; strefa „kobieta, mężczyzna, dziecko” na którą składać będzie się kilkanaście marek modowych; strefa „dom i ty” z salonami AGD, TV, komputerowym, meblowym, urządzania wnętrz; strefa odnowy biologicznej z salonami kosmetycznym i masażu oraz gabinetem rehabilitacji. Jako uzupełnienia oferty parteru pojawią brakujące usługi miejskie.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.