fot. Przemysław Kozłowski

I Weekend Architektury w Gdyni można zdecydowanie uznać za udany. W spacerach szlakami gdyńskiej architektury, nie tylko modernistycznej, wzięło udział ponad 400 osób.

Około 200 zwiedziło Sea Towers i Transatlantyk. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również Wieczory z Architekturą w klubie „Riwiera”. Z historykami, architektami i urbanistami dyskutowało ponad 100 osób.

fot. Przemysław Kozłowski

Osoby, którym idea Weekendu Architektury przypadła do gustu, na pewno ucieszy fakt, że jeszcze w czwartek i piątek (25-26 sierpnia) w godz. 12.30-16.30 udostępniony zwiedzającym zostanie taras widokowy przy Świętojańskiej 44 (kamienica Pagedu, obecnie własność BULiGL). Wejścia co 30 min. Zapisy pod numerem telefonu 58 669 70 04, 58 620 24 17 lub mailowo: sekretariat@arg.gdynia.pl .

Przypominamy również o grze miejskiej „Zagadki Gdyńskiego Modernizmu”. Zapisy codziennie w godzinach pracy Miejskiej Informacji przy ul. 10 Lutego 24.

Pasjonatów modernizmu i architektury zapraszamy do śledzenia informacji na stronie internetowej: www.modernizmgdyni.pl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.