fot. sxc.hu

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni (ul. Kielecka 7) zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki. Zajęcia odbędą się 19 i 20 sierpnia w godz. 19.00-24.00. Zapisy już trwają.

Maturzyści, którzy przystępują do egzaminu poprawkowego mogą skorzystać z intensywnego kursu z matematyki organizowanego pod hasłem „Nie kuj sam, przyjdź na nocny kurs do Uczelni  Kwiatkowskiego”.

fot. sxc.hu

Ekspresowy nocny kurs to szansa na szybką i efektywną powtórkę, przećwiczenie typowych tematów maturalnych pod okiem profesjonalisty. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele matematyki, którzy nie tylko pomogą powtórzyć i utrwalić materiał, ale udzielą też wielu cennych rad, np. jak czytać zadania, aby zrozumieć intencję autora, jak nie tracić cennych punktów, jak unikać pułapek.

Zajęcia prowadzone będą w kameralnych grupach. Każdy z uczestników otrzyma materiały. Kurs obejmuje 10 godzin lekcyjnych i będzie trwał dwa dni. Odbędzie się w ostatni weekend przed egzaminem poprawkowym.

Zgłoszenia przyjmuje Biuro Rekrutacji WSAiB im. E. Kwiatkowskiego, pod nr tel. 50 50 50 184, (58) 660 74 32, (58) 660 74, w godz. od 9.00 do 15.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.