fot. rynkowski.art.pl

Już dzisiaj, na dolnej promenadzie w Ustce, wystąpi Ryszard Rynkowski przy akompaniamencie słupskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Bogdana Jarmołowicza.

– W programie koncertu znalazło się sporo przebojów Rynkowskiego z czasów funkcjonowania grupy VOX. Nie zabraknie jednak także nowych utworów – mówi Małgorzata Stecz ze słupskiej filharmonii. Podczas koncertu będzie możliwość zakupienia płyt artysty, który rozda autografy. Początek występu o godz. 20.00.

fot. rynkowski.art.pl

Nie tylko Rynkowski jest dzisiejszą propozycją dla wypoczywających w Ustce. Od środy trwa Międzynarodowy Festiwal Capoeira. Dzisiaj, w Domu Rybaka od 21:00 do 22:00 organizatorzy zapraszają na Roda de Capoeira, a później na Samba Beach Party na plaży wschodniej.

Również w sobotę odbywa się Piknik Rodzinny pod hasłem „Wolni od stresu” organizowany na plaży wschodniej przez miesięcznik Zwierciadło. Podczas pikniku odbędą się konsultacje kosmetyczne, porady żywieniowe, kreatywne zabawy dla dzieci, warsztaty taneczne, joga, konkursy. Piknik rozpocznie się o godz. 12.00.

W niedzielę turyści mogą wybrać się na spektakl teatralny, przygotowany przez artystów z Teatru Nowego w Słupsku. Tym razem na scenie letniej słupscy aktorzy zaprezentują spektakl „Mayday”. To dobra propozycja dla tych, którzy chcą spędzić w teatrze dwie godziny, pełne znakomitego humoru sytuacyjnego i słownego. Spektakl odbędzie się na dziedzińcu Ratusza, ul. Wyszyńskiego 3, o godz. 22.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.