fot. apple.com

Informacje o atrakcjach Gdyni, imprezach kulturalnych i sportowych, a także o najbliższych hotelach, bankomatach, aptekach czy promocjach w restauracjach – to wszystko znaleźć można w mobilnym przewodniku dla turystów.

System Hotdeals firmy Iweii.com to bezpłatna aplikacja dla użytkowników urządzeń z dostępem do internetu – większości telefonów komórkowych, komputerów stacjonarnych oraz tabletów. Aplikacja działa w oparciu o mapy Google. System ułatwia turystom i mieszkańcom wyszukiwanie informacji o ważnych oraz atrakcyjnych miejscach w Gdyni. Użytkownicy dowiadują się również o najciekawszych wydarzeniach i projektach w mieście, m.in. Gdyńskim Szlaku Modernizmu i Szlaku Kulinarnym. Mogą skorzystać z codziennych atrakcyjnych rabatów na produkty i usługi dostępne w najbliższej okolicy.

fot. apple.com

Z Hotdeals mogą korzystać turyści z zagranicy, ponieważ system dostępny jest także w wersji angielskiej i niemieckiej. Firma planuje wzbogacić aplikację o miejsca przyjazne osobom niepełnosprawnym, by ułatwić im poruszanie się po Gdyni.

By w prosty sposób pobrać aplikację, wystarczy wejść na stronę internetową: www.m.hotdeals.pl . Obecnie system dostępny jest również dla Warszawy. W Gdyni firma notuje ok. 300 odsłon dziennie.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.hotdeals.pl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.