fot. PKP Intercity

W ramach letniej oferty, PKP Intercity przygotowały ponad 50 dodatkowych pociągów do najbardziej popularnych miejscowości turystycznych.

Tak jak w latach ubiegłych, największym zainteresowaniem Podróżnych cieszą się miejscowości nadmorskie – Kołobrzeg, Międzyzdroje, Ustka, Łeba, Trójmiasto i Hel. W drodze na plażę pasażerowie mogą wybierać z oferty PKP Intercity połączenia expresowe (z Warszawy, Katowic i Krakowa) lub TLK.

fot. PKP Intercity

Przewoźnik przygotował dodatkową niespodziankę dla podróżujących nad morze – do sześciu wybranych pociągów TLK kursujących do Trójmiasta (z Wrocławia, z Poznania, z Zakopanego) dołączane będą specjalnie przygotowane wagony – mobilne sale kinowe. Bilet na przejazd będzie równocześnie biletem wstępu na seans filmowy. W repertuarze filmy stare i nowe, polska klasyka i wielkie, amerykańskie produkcje.

We Władysławowie, Jastarni, Ustce i Łebie uruchomione zostaną sezonowe kasy sprzedające bilety na połączenia prowadzone przez PKP Intercity, a w Sopocie, Kołobrzegu i Świnoujściu wakacyjne punkty informacyjne. Po raz pierwszy w Gdyni, Kołobrzegu, Świnoujściu, Szczecinie, Olsztynie i Bydgoszczy pojawią się specjalne punkty informacyjne dedykowane przejazdom grup zorganizowanych/kolonijnych.

Informacje na temat aktualnego rozkładu jazdy oraz oferty można uzyskać dzwoniąc pod numer Ogólnopolskiej Infolinii Kolejowej 19 757 (z telefonów stacjonarnych) lub 42 20 55 007 (z telefonów komórkowych) lub korzystając ze strony internetowej.

Lista wakacyjnych pociągów TLK uruchamianych przez PKP Intercity ( kliknij)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.