fot. airnews.pl

W lipcu ruszają tanie loty z Gdańska do polskich miast. Podróż z wybrzeża do Wrocławia czy Krakowa będzie trwała nieco ponad godzinę, a za bilet zapłacimy 200-300 zł.  Połączenia lotnicze uruchamia linia Eurolot.

Loty samolotami Eurolotu ruszą z Gdańska 1-go lipca. Do Krakowa będą się odbywać 2 razy dziennie (rano i wieczorem) w poniedziałki, środy i piątki oraz raz dziennie we wtorki i czwartki (rano), soboty (rano) i niedziele (popołudniu).  Do Wrocławia polecimy 2 razy dziennie (rano i wieczorem) we wtorki i czwartki, oraz raz dziennie w poniedziałki, środy (ano), piątki (popołudniu), soboty (rano), i niedziele (wieczorem). Oba połączenia będą obsługiwały 46-miejscowe ATR-42 i ATR-72. Lot będzie trwał półtorej godziny. Eurolot, którego właścicielami są spółka LOT i Skarb Państwa, zapewnia, że będą to tanie linie lotnicze.  Bilet z Gdańska do Wrocławia czy Krakowa będzie kosztował od 195 do 300 zł.

fot. airnews.pl

Eksperci dają temu przedsięwzięciu duże szanse powodzenia. Dzisiaj jedyne krajowe połączenie – do Warszawy jest drugim najpopularniejszym kierunkiem wylotu z Gdańska.  Gdańsku. W ubiegłym roku do stolicy poleciało  ponad 227 tys. pasażerów. Na pierwszym miejscu jest Londyn. W zeszłym roku poleciało tam blisko 310 tys. osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.