fot. kurierbytowski.com.pl

Kto z nas nie chciałby podróżować luksusowym autokarem, którym jeszcze do niedawna jeździli na mecze piłkarze Barcelony? To szczęście spotkało piłkarzy trzecioligowej Bytovii Drutex z Bytowa. Prezes klubu doceniając zaangażowanie piłkarzy i wywalczenie awansu do drugiej ligi, postanowił sprawić swoim futbolistom niecodzienny prezent.

Piłkarze Barcelony korzystali z tego luksusowego autokaru marki Scania jeszcze w ubiegłym roku. To właśnie nim robili triumfalne przejazdy po mieście, gdy w 2009 roku zdobyli aż sześć najważniejszych trofeów.  – Choć jeszcze kilkanaście dni temu autokar był w Barcelonie, teraz mogą się nim cieszyć piłkarze III ligowej Bytovii Drutex Bytów. Niecodzienny prezent to nagroda za awans zespołu do II ligi – mówi  Leszek  Gierszewski, sponsor klubu.

fot. kurierbytowski.com.pl

Piłkarze Drutexu autokarem Barcelony pojechali na ostatni w tym sezonie mecz ligowy. Autokar zawodników Barcelony bardziej przypomina luksusową salonkę niż autobus. Skórzane fotele, oddzielna klimatyzacja dla każdego rzędu siedzeń, telewizja, bar i część wypoczynkowa. Choć komfortowy autokar ma wiele  miejsca do wypoczynku, każdemu z piłkarzy Bytovii marzyło się zajęcie fotela w którym siedział Lionel Messi. Na razie autokar, którym jeździli piłkarze Barcelony jest tylko wypożyczony, być może zostanie w Bytowie na zawsze. Sponsor klubu rozpoczął już negocjacje w sprawie kupna luksusowego autobusu.

fot. kurierbytowski.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.