fot. gk

Kwiaty, krzewy ozdobne, iglaki i drzewka owocowe to najczęściej kupowane rośliny podczas targów ogrodniczych, które zorganizowano Gdyni – Kolibkach i w Strzelinie koło Słupska. Oba miejsca odwiedziło tysiące gości.

fot. gk

Co roku wiosenne Targi Ogrodnicze w Kolibkach i  w Strzelinie odwiedza kilkanaście tysięcy osób. Właściciele ogrodów i działek kupują przede wszystkim kwiaty, iglaki, drzewa owocowe i krzewy ozdobne. Do Strzelina przyjechało w tym roku ponad 150-ciu  wystawców z całego kraju. Nie mniej było ich w sobotę w Gdyni.

fot. gk

Na obu największych na Pomorzu targach ogrodniczych można znaleźć tysiące najbardziej egzotycznych kwiatów, krzewów i roślin ozdobnych. Najchętniej kupujemy  jednak rośliny, które wszyscy dobrze znamy. W tym roku prawdziwym hitem są kwiaty i drzewa owocowe. Na targach można było kupić także nasiona, nawozy, a w Strzelinku nawet maszyny rolnicze i narzędzia dla działkowców. W Gdyni furorę zrobiły stoiska kulinarne – były wędliny i wypieki z Kaszub, nalewki z Mazowsza i sery z Francji.

fot. gk

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.