fot. UM Słupsk

Rozpoczynają się prace przygotowawcze przed planowanym remontem ulicy Bałtyckiej w Słupsku w ramach zadania pn. „Przebudowa ulic: Grodzkiej, Bałtyckiej, Św. Piotra i ulicy Sierpinka w Słupsku”. Wartość inwestycji wyniesie prawie 1,7mln zł. Prace potrwają ok. dwóch miesięcy.

Na ulicy Bałtyckiej wymieniona zostanie nawierzchnia asfaltowa i część podbudów. Wyregulowane zostaną także krawężniki. W związku z pracami zmieniona zostanie organizacja ruchu. Ulica będzie zamykana „połówkowo”, kierowcy będą mogli korzystać jedynie z dwóch pasów ruchu (w przeciwnych kierunkach jazdy). Natomiast pod wiaduktem na ulicy Bałtyckiej ruch będzie odbywać się wahadłowo.

fot. UM Słupsk

W najbliższy poniedziałek, tj. 9 maja planowane jest rozpoczęcie remontu ulicy Grodzkiej. W ramach zadania wymieniona zostanie nawierzchnia asfaltowa, zatoki autobusowe zyskają nawierzchnię z kostki kamiennej. Wykonane zostaną cieki odwadniające. Ponadto wyremontowane zostaną chodniki na odcinku ulicy Piekiełko do alei Sienkiewicza.

Za 2-3 tygodnie rozpocząć mają się remonty ulic: Sierpinka i Św. Piotra. Także w tym przypadku prace polegać będą głównie na wymianie nawierzchni asfaltowej i remoncie chodników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.